رئیس دیوان عدالت اداری دستگیری یکی از عناصر وابسته به سرویس های جاسوسی بیگانگان را نمادی دیگر از اقتدار و توانمندی دستگاه اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور هیات عمومی با اشاره به جایگاه اربعین و ثواب پیاده روی و زیارت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در این ایام، به ذکر احادیث و روایاتی درباره فضائل این عمل پرداخت و با استناد به آنها، پیاده روی اربعین را از بالاترین اعمال ذکر کرد و از درگاه الهی خواهان قبولی اعمال همه زائران و سوگواری سیدالشهدا (ع) در این ایام شد.

رئیس دیوان عدالت اداری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خبر دستگیری یکی از عناصر ضد انقلاب که در حمایت سرویس های جاسوسی و امنیتی بیگانه قرار داشت، گفت: عملیات هوشمندانه و پیچیده اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران منجر به این موفقیت شد، که این نمادی از اقتدار و اشراف دستگاه اطلاعاتی امنیتی جمهوری اسلامی می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی موفقیت عملیات دستگیری و بازداشت عنصر ضد انقلاب را از نشانه های امداد الهی دانست و گفت: این موضوع نشان داد که دستگاه های اطلاعاتی، دست برتر را در این گونه امور دارند.